کانال فلکسیبل-خرطومی

کانال فلکسیبلFlexible Duct یکی از جدید ترین روش های کانال کشی در دنیا می باشد که شرکت هواکاران تهران نوآور برای اولین بار در ایران موفق به تولید انواع کانال فلکسیبل-خرطومی شده است.کانال فلکسیبل-خرطومی در مصارف صنعتی و ساختمانی کاربرد فرآوان دارد .یکی از بهترین راهکار ها جهت کانال کشی داستگاه های داکت اسپیلت،استفاده از انواع کانال فلکسی عایق دار و بدون عایق می باشد که از مزایای آن می توان نصب ساده،قیمت بسیار مناسب،راندمان بالا نسبت به کانال های گالوانیزه ، اشاره کرد.

از کانال های فلکسیبل-خرطومی می توان برای انتقال ذارات،هوا نیز استفاده نمود.

قیمت کانال فلکسیبل-خرطومی نسبت به کانال های دیگر بسیار مناسب بوده و به عواملی نظیر نوع متریال استفاده شده در این نوع ازکانال ها بستگی دارد. به طو مثال قیمت کانال فلکسیبل – خرطومی با عایق الاستومریک (جنرالالاستومریک) نسبت به کانال فلکسیبل – خرطومی پلی استر بسیار بالاتر بوده دلیل این افزایش قیمت استفاده از عایق الاستومریک می باشد که عایق روز دنیا می باشد و از اتلاف انرژی جلو گیری کرده و از استاندارد عقب انداز شعله نیز برخوردار می باشد.

قیمت کانال فلکسیبل برزنتی برند فلکسیبل داکت در مقایسه با سایر نمونه ها بسیار پایین تر بوده و در دو مدلsoft،silverدر بازار موجو می باشد

لازم به ذکر است تمامی محصولات فلکسیبل داکت داری ایزوهای ۹۰۰۱،۱۴۰۰۱،۱۸۰۰۱ از کشور سوئیس می باشند که این امر برای اولین بار در ایران اتفاق افتاده است.

 

 

 

  • رضا علیزاده
  • 528 بازدید
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5٫00 out of 5)
Loading...
همراه ما باشید
اطلاعات محصولات و اخبار شرکت را در شبکه های اجتماعی ما دنبال کنید.